Loading

OLOMOUC Hraniční 592/37, Olomouc - Nová Ulice  / PŘEROV U Silnice 70/7, Přerov IX - Lýsky

OLOMOUC +420 583 210 188 / PŘEROV +420 581 793 155

sibom@sibom.cz

OLOMOUC Po-Pá 8:00 - 16:00 * PŘEROV Po-Pá 7:30 - 16:30 / So 8:00 - 12:00

OLOMOUC Hraniční 592/37, Olomouc - Nová Ulice  / PŘEROV U Silnice 70/7, Přerov IX - Lýsky

Prodej pneu a disků

Služba

Prodej pneu a disků

Firma Sibom s.r.o. je partnerem a prodejcem největších předních světových výrobců osobních a nákladních, zemědělských, stavebních a motocyklových pneumatik značek Michelin, Hankook, Kleber, Bfgoodrich, Kormorán a Tigar, Bridgestone, Firestone, Dayton a Firststop, Continental, Barum, Matador, Dunlop, Goodyear atd., protektorovaných pneu a plechových a litých disků značek Alcar, GMP, Borbet, MAK atd.

 
Kamenné prodejny

Naši vyškolení prodejci s dlouholetou praxí Vám vyberou pneumatiky i disky na míru, případně dají radu a zkušenosti, které posbírali za své dlouholeté působení v branži.

 
Sleva 40% na servisní služby

Při zakoupení pneumatik nebo disků získáváte automaticky slevu na servisní služby a to v případě montáže těchto pneumatik nebo disků, v našem servise. A nově 50% slevu na kontrolu geometrie vozidla.

 
 E-shop SIBOM

Náš e-shop je stále spojený s aktuálním stavem zásob. Každý pohyb je ihned přenášen a viditelný. Vždy tak vidíte skutečné množství skladem a nezáleží na tom, jestli je noc, víkend nebo svátek.

 
Velkoobchodní spolupráce

Pokud provozujete pneuservis a chcete od nás odebírat zboží za velkoobchodní ceny, je nutné, abyste nám zaslali kopii svého živnostenského listu podnikání:(PNEUSERVIS, MOTOSERVIS, PRODEJ PNEU nebo OPRAVY MOTOROVÝCH VOZIDEL) a to nejlépe e-mailem na adresu PRODEJ1@SIBOM.CZ