Loading

777 777 020

Prodej pneu a disků

Služba

Prodej pneu a disků

Firma Sibom s.r.o. je partnerem a prodejcem největších předních světových výrobců osobních a nákladních, zemědělských, stavebních a motocyklových pneumatik značek Michelin, Hankook, Kleber, Bfgoodrich, Kormorán a Tigar, Bridgestone, Firestone, Dayton a Firststop, Continental, Barum, Matador, Dunlop, Goodyear atd., protektorovaných pneu a plechových a litých disků značek Alcar, GMP, Borbet, MAK atd.

 
Kamenné prodejny

Náš tým vyškolených prodejců s bohatou praxí Vám pomůže s výběrem pneumatik a disků přesně podle Vašich potřeb. Můžete se také spolehnout na jejich cenné rady a zkušenosti, které získali během své dlouhé kariéry v této oblasti.

 
Sleva 40% na servisní služby

Při nákupu pneumatik nebo disků u nás získáte automaticky slevu na servisní služby, a to včetně montáže těchto pneumatik nebo disků v našem servisu. Navíc nyní nabízíme nově 50% slevu na kontrolu geometrie Vašeho vozidla.

 
 E-shop SIBOM

Náš e-shop je stále spojený s aktuálním stavem zásob. Každý pohyb je ihned přenášen a viditelný. Vždy tak vidíte skutečné množství skladem a nezáleží na tom, jestli je noc, víkend nebo svátek.

 
Velkoobchodní spolupráce

Pokud provozujete pneuservis a chcete od nás odebírat zboží za velkoobchodní ceny, je nutné, abyste nám zaslali kopii svého živnostenského listu podnikání:(PNEUSERVIS, MOTOSERVIS, PRODEJ PNEU nebo OPRAVY MOTOROVÝCH VOZIDEL) a to nejlépe e-mailem na adresu PRODEJ1@SIBOM.CZ