Loading

777 777 020

Uskladnění pneumatik

Uskladnění pneumatik

Pro naše zákazníky využívající pneuservisní práce v Přerově a Olomouci nabízíme službu uskladnění pneumatik. Chcete-li, aby obutí na Vašeho motorového miláčka mělo co nejdelší životnost, je Vaši povinností se o něj pečlivě starat. K těmto povinnostem nepatří jen správné huštění pneumatik, správně seřízená geometrie, funkční tlumiče a klidná noha na plynu, ale je zapotřebí je také SPRÁVNĚ USKLADNIT po dobu, kdy je nevyužíváme pro nevhodnost k danému ročnímu období.

Správné uskladnění pneumatik je podmíněno několika podmínkami:

a) nepřekročení maximální a minimální teploty
b) minimální přístup UV záření  
c) minimální přístup vlhkosti

Pokud nejste schopni svým pneumatikám tyto podmínky zajistit nebo nemáte dostatečný prostor pro uskladnění, neváhejte využít naší služby Uskladnění pneumatik. Cena za uskladnění je velice přívětivá a pneumatiky Vám to na oplátku vrátí svou životností. Navíc Vám tak odpadne nepříjemná starost s přenášením a převážením zašpiněných pneumatik či kol do pneuservisu na přezutí, kde hrozí případné zašpinění  interiéru nebo oblečení. 

Naše sklady jsou přes zimní období plně vytápěny a teploty se tak i při těch největších mrazech z daleka nepřiblíží k teplotám menším než 10°C . Tímto vytápěním také zajišťujeme to, aby pneumatiky byly po celý rok udržovány v suchém prostředí.  Naopak v letních obdobích i při těch nejvyšších teplotách jsou teploty příjemné, protože sluneční svit nemá do skladových prostor přímý přístup. Pneumatiky jsou tak chráněny před UV zářením a vysokými teplotami. Splňujeme tak všechny podmínky, které jsou pro správné uskladnění důležité.