Loading

777 777 020

Nejlepší hodnocení pro pneumatiky Hankook ­

Nejlepší hodnocení pro pneumatiky Hankook ­

  • Produkt iON evo SUV oceněn „příkladným“ hodnocením
  • Pro osobní, sportovní vozy a SUV: Pneumatiky Hankook si v aktuálních srovnáních vedou výborně
  • Testy potvrdily krátkou brzdnou dráhu na mokré vozovce a vysokou přilnavost

Nejlepší známky pro pneumatiky Hankook pro elektromobily a letní pneumatiky

Neu-Isenburg, Německo, 3. května 2024 – Ideální pozice v konkurenčním prostředí: V četných aktuálních srovnávacích testech přesvědčily prémiové pneumatiky Hankook svým komfortem a bezpečností a podle odborných médií nabízejí také vynikající poměr ceny a výkonu. Nejnovější příklad: Pneumatika SUV Hankook iON evo nyní získala nejlepší známku v testu časopisu Auto Bild (vydání 16/2024) a bylo jí uděleno „příkladné“ hodnocení. Další důkaz strategie specialisty na pneumatiky nabízet špičkové produkty za cenu příznivou pro zákazníky, aniž by byla snížena kvalita.

Pozitivní závěr časopisu Auto Bild: „Nový letní běhoun pro elektromobily s vyváženým vysokým výkonnostním potenciálem, stabilní bezpečnou ovladatelností, krátkou brzdnou dráhou na mokru i suchu, nízkou vnější hlučností při jízdě, vysokým kilometrovým výkonem (nájezdem) a dobrou hospodárností“, tak zní verdikt o pneumatikách Hankook iON evo SUV v aktuálním testu letních pneumatik pro elektromobily. Ve srovnání se sedmi konkurenty v rozměru 235/55 R 19 dosáhla prémiová pneumatika Hankook celkového skóre „1,3“. Pneumatika iON evo SUV je navíc vybavena technologií Hankook i Sound Absorber a je navržena tak, aby byla mimořádně aerodynamická, což společně zajišťuje mimořádně nízkou hladinu hluku ve srovnání se standardními pneumatikami.

„Vyvážené a komfortní“ – v testu letních pneumatik pro elektromobily kompaktní vozy SUV odborného časopisu auto motor und sport (vydání 07/2024) získala pneumatika Hankook Ventus S1 evo 3 SUV hodnocení „velmi dobrá“. V testu časopis porovnával osm pneumatik běžného rozměru 235/55 R18 pro vozy SUV. Kromě jízdních vlastností na suché a mokré vozovce se srovnání zaměřilo také na valivý odpor a hluk odvalování. Pozitivní závěr odborníků: „Velmi dobré, dynamické chování za mokra s vysokou úrovní přilnavosti a snadnou ovladatelností. Přímá odezva řízení, velmi dynamická na suché vozovce, dobré komfortní vlastnosti.“

Od sportovních vozů po obytné vozy: působivé jízdní vlastnosti na mokré i suché vozovce

Ve svém aktuálním testu letních pneumatik pro obytné vozy (číslo 4/2024) označuje časopis Auto Bild Reisemobil pneumatiku Hankook Ventus Prime 4 za „příkladnou“. Redakce porovnávala celkem deset pneumatik o rozměru 225/55 R17 a dospěla k následujícímu závěru pro tuto prémiovou pneumatiku: „Značkový letní dezén s přesvědčivými jízdními vlastnostmi na mokrých i suchých tratích, dobrými bezpečnostními rezervami při aquaplaningu, neutrální a bezpečnou ovladatelností na mokru i suchu“. Testující rovněž chválili „nízkou vnější hlučnost při jízdě“ a „velmi dobrý poměr ceny a výkonu“ pneumatik Hankook.

Ocenění dobrého výkonu dosáhla také pneumatika Hankook Ventus S1 evo Z v testu letních pneumatik časopisu Auto Bild Sportscars (vydání 4/2024). Mimořádně výkonná pneumatika pro náročné supersportovní vozy v kombinaci 265/35 R19 (přední náprava) a 295/30 R20 (zadní náprava) získala v testu mezi šesti konkurenty hodnocení „dobrá“. Závěr odborného časopisu: „Sportovní talent s agilním řízením, dobrými akvaplaningovými rezervami a krátkou brzdnou dráhou na mokré trati“.

Vítěz časopisu Auto v kategorii cena/výkon

V testu letních pneumatik časopisu Auto (číslo 7/2024) zabodovaly pneumatiky Hankook Ventus S1 evo 3 s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Odborná redakce pro toto srovnání testovala devět současných cestovních pneumatik v rozměru 225/45 R17 z hlediska komfortu, energetické účinnosti a bezpečnostních vlastností. Podle odborníků vyniká prémiová pneumatika Hankook především „vysokým potenciálem přilnavosti“ a „vyvážeností v jízdě na mokru i suchu“ – tedy „dobrým kompromisem mezi dynamikou a komfortem“.

Sibom Admin